
Лінійний світлодіодний світильник 9W 900LM 6500К 600мм Lemanso LM3809
120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3809
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso LM3809 Т8 9W 1800LM 6500К 900мм (900х32х28мм)
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Степень защиты - IP20
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус.
Комплектація:
- Мережевий шнур 15 см
- Кріплення до стіни
Характеристики:
- Робоча напруга 165-265 ст.
- Потужність - 9 Вт.
- Світловий потік – 900 Лм.
- Колірна температура – 6500К.
- Колір білий.
- Розміри, мм – 900х32х28мм
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Потужність | 9 Вт |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 32 см |
| Вага | 0.1 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

