
Смарт світильник LED 40W 2700-6500K 3200LM "Бостон" IP20 Lemanso LM34003 з пультом, зоряне небо
2 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM34003
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник смарт LED 40W 2700-6500K 3200LM "Бостон" IP20 Lemanso LM34003 з пультом, зоряне небо - це керований світлодіодний світильник. Даний освітлювальний прилад використовується в житлових приміщеннях як основне джерело освітлення. Високотехнологічна альтернатива традиційним люстрам та іншим освітлювальним засобам. Увімкнення, вимкнення та керування світильником здійснюється за допомогою пульта. Дозволяє змінювати яскравість та кольорову гаму - теплий (2700К), нейтральний (4000К), холодний (6500К)
Монтаж накладної встановлюється на горизонтальні та вертикальні поверхні. Після встановлення не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника (товару) – Smart світлодіодний світильник
- Серія світильника – Бостон
- Напруга живлення - 170 - 265В
- Потужність лампи – 40 Вт
- Колір світіння - Нейтральний (4000К) Теплий (2700К) Холодний (6500К)
- Світловий потік – 3200 Лм
- Ступінь захисту - IP20
- Матеріал – Пластик
- Форма – Квадратна
- Колір білий
- Розмір – 530х530х65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 175-265, 170-260 |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 см |
| Ширина | 530 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 200 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (діаметр) (мм) | 530 |
| Управління | Пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴

