
Смарт світильник LED 36W 4500K 2400LM "Варшава" IP20 Lemanso LM35011
823 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM35011
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник смарт 36W 4500K 2400LM "Варшава" IP20 Lemanso LM35011 - це керований світлодіодний світильник. Даний освітлювальний прилад використовується в житлових приміщеннях як основне джерело освітлення. Високотехнологічна альтернатива традиційним люстрам та іншим освітлювальним засобам. Увімкнення, вимкнення та керування світильником здійснюється за допомогою пульта.
Монтаж накладної встановлюється на горизонтальні та вертикальні поверхні. Після встановлення не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника (товару) – Smart світлодіодний світильник
- Серія світильника – Варшава
- Напруга живлення - 180 - 265В
- Потужність лампи – 36 Вт
- Колір світіння - Нейтральний (4500К)
- Світловий потік – 2400 Лм
- Ступінь захисту - IP20
- Матеріал – Пластик
- Форма – Кругла
- Колір - білий
- Розмір світильника – 410х410х110
- Розмір бази – 380х380мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Потужність | 36 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 410 см |
| Висота | 110 см |
| Вага | 200 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (діаметр) (мм) | 410 |
| Управління | Пульт |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴