
Світлодіодний ліхтар 1W 65LM Lemanso LMF9333 чорний
118 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMF9333
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний ліхтарик 1W 65LM Lemanso LMF9333 чорний — компактний світлодіодний ліхтар, який працює від батарейок. Зручна модель цього переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Сфера застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодінь;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне освітлення;
- евакуаційне освітлення.
Характеристики:
- Джерело світла — світлодіоди типу LED
- Світловий потік — 65 лм
- Питание - от батарейок 3хАААА(у комплект не входять)
- Розмір 146х43х45 мм
- Ступінь захисту — ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Світловий потік | 65 лм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.1 г |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 146 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6500K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Степінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвітки | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 |
| Ширина | 24 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Застосування освітлення | Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 1 |
| Основні атрибути | |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип виробу | LED світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴