
Дзвінок дверний бездротовий Lemanso LDB16 білий
443 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LDB16
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзвінок бездротової Lemanso LDB16 складається з двох частин - кнопки працюючої від батарейки та самого дзвінка працюючого від 220 В. Дзвінок ловить сигнал на відстані до 100 метрів на відкритому просторі, стіни та інші перешкоди зменшують цю відстань.
Кнопку можна прикрутити гвинтами або приклеїти двостороннім скотчем.
Кнопка вологозахищена з діодом індикації натискання.
Збоку дзвінка є кнопка для вибору мелодії та рівня гучності.
Крім 25 мелодій є яскравий LED діод для індикації.
Дзвінок можна вішати на стіну або ставити на стіл.
Технічні характеристики:
- Живлення кнопки - 12 В 23А
- Живлення дзвінка - 220 В
- Ступінь захисту кнопки - IP44
- Ступінь захисту дзвінка – IP20
- Дистанція – до 100 м
- Кількість мелодій – 25
- Габаритні розміри – 120х80х30 мм
- Габаритні розміри кнопки – 75х50х20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Кількість мелодій | 25 |
| Радіус дії | 100 м |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 120 мм |
| Довжина динаміка | 80 мм |
| Ширина динаміка | 30 мм |
| Висота кнопки | 75 мм |
| Довжина кнопки | 50 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴

