
Дзвінок дверний бездротовий Lemanso LDB38 білий
257 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LDB38
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзвінок бездротовий Lemanso LDB38 складається з двох частин - кнопки працюючої від батарейки та самого дзвінка працюючого від 2 батарей АА. Дзвінок ловить сигнал на відстані до 100 метрів на відкритому просторі, стіни та інші перешкоди зменшують цю відстань.
Кнопку можна прикрутити гвинтами або приклеїти двостороннім скотчем.
Кнопка вологозахищена з діодом індикації натискання.
Збоку дзвінка є кнопка для вибору мелодії.
Крім 32 мелодій є яскравий LED діод для індикації.
Дзвінок можна вішати на стіну або ставити на стіл.
Технічні характеристики:
- Живлення кнопки - 12 В 23А
- Живлення дзвінка - 2хАА (не входять до комплекту)
- Ступінь захисту кнопки - IP20
- Ступінь захисту дзвінка – IP20
- Дистанція – до 100 м
- Кількість мелодій – 32
- Габаритні розміри – 90х60х30 мм
- Габаритні розміри кнопки – 80х45х20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Кількість мелодій | 32 |
| Радіус дії | 100 м |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 90 мм |
| Довжина динаміка | 60 мм |
| Ширина динаміка | 30 мм |
| Висота кнопки | 80 мм |
| Довжина кнопки | 45 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴
