
Кабель зі світлорегулятором (реостат) 200Вт, 2м Lemanso LMA325, білий
313 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LMA325
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кабель з вмонтованим світлорегулятором (реостатом) Lemanso LMA325, білий - кабель для світильників з вмонтованим регулятором з максимальним допустимим навантаженням 200 Вт, використовується для плавного регулювання рівня освітленості або іншого навантаження в приміщенні.
Характеристики:
- Ступінь захисту - IP20
- Потужність навантаження – 200Вт
- Довжина кабелю - 2м
- Тип вимикача – одинарний
- Технічна особливість - з вилкою
- Застосування - для плавного включення/вимкнення
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип вимикача | Поворотний |
| Тип диммера | Поворотний |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Максимальне навантаження на лінію | 200 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні атрибути | |
| Кількість роз'ємів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴
