
Трековий світильник LED 20W 1600LM 6500K Lemanso LM565-20 білий
573 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM565-20
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник LED 20W 1600LM 6500K LM565-20 - це світильник спрямованого освітлення, застосовується як освітлення в житлових будинках, торгових залах, галереях, вітринах магазинів, виставкових центрах. Використовується, коли потрібно досягти акцентного освітлення, зонування площі або виділення окремих предметів або архітектурних форм. Завдяки можливості обертати лампу на 360 ° можна легко виділити такі об'єкти як прилавки і вітрини магазинів, різні зони відпочинку, архітектурні форми інтер'єру приміщення.
Світлодіодний (LED) трековий світильник Lemanso 20W 1600LM 6500K LM565-20 - світильник з вбудованим світлодіодним модулем використовується для монтажу на трековому шинопроводі.
Переваги:
- Спрямоване яскраве освітлення
- Можливість переміщення по трековій лінії, повертати у будь-якому напрямку, під будь-якими кутами
- Нешкідливість, відсутність шкідливих інфрачервоних та ультрафіолетових випромінювань
- Стійкий до перепадів напруги 180-265 В
Характеристики:
- Напруга 185-265В
- Потужність - 20Вт,
- Ступінь захисту - IP20
- Світловий потік – 1600Лм
- Температура світіння - 6500К холодний білий
- Матеріал основи – алюміній, пластик
- Колір виробу - білий
- Ступінь захисту - IP20
- Діаметр - 85 мм
- Довжина плафона – 180 мм.
- Висота кріплення - 90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Встановлення | Стельова |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Lemanso |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴