
Балка led "SIGMA-14" 14W 6400K
302,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-001-0120-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балка led "SIGMA-14" 14W 6400K
Линейный светодиодний светильник Horoz Electric 1156мм
Линейный светодиодный светильник с эстетичным и лаконичным дизайном. Отсутствие лишних элементов на корпусе дает возможность размещать его в широком перечне пространств.
Особенности и преимущества:
- Степень защиты - IP20.
- Простой дизайн и легкая безопасная установка
- Предназначен для крепления как на горизонтальные, так и вертикальные поверхности
- Гибкий спрятанный кабель
- Соответствие нормам безопасности
- Драйвер вмонтирован в корпус
Характеристики:
- Рабочее напряжение 176-265 В.
- Мощность - 14 Вт.
- Световой поток - 1100 Лм.
- Цветовая температура - 6400К.
- Цвет - белый.
- Размеры, мм - 1156х23х33мм
- Степень защиты - IP20.
- Вимикач на корпусі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 14 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1156 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | з кнопкою, зчіплюються між собою |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,60 ₴

