
Балка led "OMEGA-16" 16W 6400K
323,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-002-0120-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балка led "OMEGA-16" 16W 6400K
Лінійний світлодіодний світильник Horoz Electric 1155мм
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дозволяє розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Ступінь захисту - IP20.
- простий дизайн та легка безпечна установка
- призначений для кріплення як на горизонтальні, так і на вертикальні поверхні.
- Гнучкий захований кабель
- Відповідність нормам безпеки
- драйвер вмонтований у корпус
Характеристики:
- Робоча напруга 176-265 ст.
- Потужність – 16 Вт.
- Світловий потік – 1136 Лм.
- Колірна температура - 6400К.
- Колір - білий.
- Розміри, мм – 1155х37х31мм
- Ступінь захисту – IP20.
- Вимикач на корпусі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 16 Вт |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1136 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1155 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | з кнопкою, зчіплюються між собою |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323,96 ₴


