
Світильник врізний "SLIM-6" 6W 6400K
113,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-003-0006-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "SLIM-6" 6W 6400K
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі SLIM-6:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 6 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 270 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 120 см |
| Діаметр | 120 см |
| Висота | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 105 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 120 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113,92 ₴


