
Фонарик ручний "PUSKAS-3"
284,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-005-0003-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "PUSKAS-3"
Фонарик ручний LED "PUSKAS-3" 0,9W - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу POWER LED
- Потужність, Вт - 0,9
- Світловий потік – 45лм
- Тривалість робіт - 5 год
- Час зарядки - 12-15ч
- Живлення - від акумулятора 4V, 900mAh свинцево-кислотний
- Розмір 210х110 мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 0.9 Вт |
| Світловий потік | 45 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Жовтий |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 210 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Ємність акумулятору | 900 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 12 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 0.9 |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм*100 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 7.2W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип світлодіодів | LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,80 ₴

