Фонарик "BECKHAM-1" - компактний світлодіодний налобний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Завдяки налобному кріпленню на еластичних ременях у Вас вільні руки
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу High PowerLED
- Потужність, Вт - 1
- Світловий потік – 100лм
- Тривалість робіт - 1-4 год
- Час зарядки - 12-15ч
- Живлення - від акумулятора 4V, 400mAh свинцево-кислотний
- Розмір - 98х81х70мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Жовтий |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стан | Новий |
| Кріплення | Ремінець |
| Ємність акумулятору | 400 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 12 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1 |
| Розміри (ДхШхВ) | 98 мм*81 мм*70 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 8W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,92 ₴


