
Фонарик "BECKHAM-3"
369,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-007-0003-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик "BECKHAM-3" - компактний світлодіодний налобний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Завдяки налобному кріпленню на еластичних ременях у Вас вільні руки
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу High PowerLED
- Потужність, Вт - 3
- Світловий потік – 200лм
- Тривалість робіт - 1-4 год
- Час зарядки - 12-15ч
- Живлення - від акумулятора 4V, 900mAh свинцево-кислотний
- Розмір - 96х92х85мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стан | Новий |
| Кріплення | Ремінець |
| Ємність акумулятору | 900 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 12 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3 |
| Розміри (ДхШхВ) | 96 мм * 92 мм*85мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 24w |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369,35 ₴

