
Світильник аварійний LED "MALDINI-2" 13W
529,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-014-0002-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "MALDINI-2" 13W - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Світильник постійно світиться, живлячись від мережі 220В. При відключенні електроживлення він перейде в автономний режим роботи від акумулятора і працюватиме до появи електроенергії в мережі або до повного використання заряду, якщо так і не з'явиться електрика.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 13
- Світловий потік – 330лм
- Тривалість зарядки – 24 годин
- Тривалість робіт - 3 години
- Живлення - від акумулятора 2*4V,900 mAh свинцево-кислотний
- Розмір - 245х75х45мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 330 лм |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Довжина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Ширина | 75 |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Потужність | 13 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Кількість сторін підсвітки | 1 |
| Режим роботи | Аварийный |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Степінь захисту IP | 20 |
| Розміри (ДхШхВ) | 245 мм * 75 мм * 45 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Джерело світла | LED module |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529,11 ₴


