
Світильник аварійний LED "MALDINI-3" 16W
610,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-014-0003-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "MALDINI-3" 16W - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Світильник постійно світиться, живлячись від мережі 220В. При відключенні електроживлення він перейде в автономний режим роботи від акумулятора і працюватиме до появи електроенергії в мережі або до повного використання заряду, якщо так і не з'явиться електрика.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 16
- Світловий потік – 410лм
- Тривалість зарядки – 12-15 годин
- Тривалість робіт - 3 години
- Живлення - від акумулятора 2*4V,900 mAh свинцово-кислотный
- Розмір - 325х75х45мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Режим роботи | Аварійний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 16 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Джерело світла | LED module |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Світловий потік | 410 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 12 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 325 мм* 75 мм * 45 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610,10 ₴


