
Світильник аварійний на сонячній батареї "ROMARIO" 10W
783,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-022-0010-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний на сонячній батареї "ROMARIO" 10W - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора та сонячної батареї. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
На відміну від ручних ліхтариків, ROMARIO не створює концентрований промінь світла, а плавно розсіює освітлення навколо.
Дана модель світлодіодного ліхтаря має можливість встановлення на поверхні або кріплення під пологом намету, стелі укриття, гілок дерев тощо. Однак важливо пам'ятати, що ліхтар має базовий захист від вологи та пилу – IP20 і не призначений для екстремальних умов, таких як дощ чи занурення у воду.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 10
- Колір світіння - 7000К, 9000К
- Світловий потік – 360 lm
- Тривалість робіт - макс потужність - 1 год, хв потужність - 25 год
- Час зарядки - 20-24г
- Живлення - від акумулятора 4V 1600mAh Ni-Cd
- Розмір - 240х120мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 360 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм*240мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Плавне регулювання яскравості |
| Тип заряду | От сети |
| Час роботи | 25 час |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Білий |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Кріпити | Крючок |
| Ємність акумулятора | 1600 мАч |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряджання акумулятора | 20 час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783,20 ₴

