
Ліхтар акумуляторний LED "FORLAN" 10W
343,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-023-0010-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар акумуляторний LED "FORLAN" 10W - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
На відміну від ручних ліхтариків, FORLAN не створює концентрований промінь світла, а плавно розсіює освітлення навколо.
Дана модель світлодіодного ліхтаря має можливість встановлення на поверхні або кріплення під пологом намету, стелі укриття, гілок дерев тощо. Однак важливо пам'ятати, що ліхтар має базовий захист від вологи та пилу – IP20 і не призначений для екстремальних умов, таких як дощ чи занурення у воду.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіод типу SMD LED
- Потужність, Вт - 10
- Колір світіння - 7000К, 9000К
- Світловий потік - 430 lm
- Тривалість робіт – 1,5 г
- Година зарядки – 10-12г
- Живлення - від аккумулятора 4V 1600mAh Sealed-Acid
- Розмір - 135х58х53мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 430 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 1.5 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Білий |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 135 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Ємність акумулятору | 1600 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
| Розміри (ДхШхВ) | 135 мм * 58 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343,99 ₴
