
Світильник аварійний "ROBSON"
403,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-020-0002-040
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний "ROBSON"
Аварійний навігаційний світильник "EXIT" двосторонній Horoz Electric ROBSON - двостороння аварійна світлодіодна табличка "EXIT" з наклейками. Світловий вказівник (англійською мовою) використовується для облаштування протипожежної, тривожної сигналізації. Служить покажчиком напряму евакуаційного виходу.
Галузь застосування:
- торгові центри
- виставкові зали
- адміністративні будівлі
- медичні, навчальні заклади тощо.
Принцип роботи світильника – світиться постійно, у разі вимкнення електроенергії переходить на автономний режим від акумулятора.
Характеристики:
- Потужність - 3Вт
- Спосіб монтажу - підвісний, накладний
- Час роботи - 2 години
- Час зарядки – 20 годин
- Способи заряджання - мережа 220
- Акумулятор - 1.2V 350mAh Ni-Cd
- Розмір – 355х150х125мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Табличка |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Освітлення безпеки, Евакуаційне освітлення, Резервне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Режим роботи | Аварійний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 2 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Джерело світла | LED module |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм*125 мм*355мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 24w |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип світлодіодів | LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403,17 ₴




