Світильник аварійний "ZOFF"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1.5 |
| Розміри (ДхШхВ) | 360 мм*195 мм*30 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 12W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип світлодіодів | LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,28 ₴
