Датчик "SMART"
Датчик руху SMART врізний, меблевий
Даний датчик відноситься до енергозберігаючих приладів
Датчик руху призначений для автоматичного управління включенням лампи
Може інтегруватись у різні охоронні системи. Наприклад, для включення камер спостереження.
Принцип його дії ґрунтується на уловленні інфрачервоного випромінювання людського тіла.
Як тільки в зону роботи датчика потрапляє людина, пристрій включає освітлення.
Датчик руху вбудованого типу монтажу.
Складається з невеликої пластикової коробки з проводами для підключення і самого датчика.
Встановлюється в приміщеннях і допомагає економити електрику, включаючи освітлення коли це дійсно необхідне.
Характеристики датчик руху 360° SMART Horoz Electric врізний, меблевий:
- Напруга - 220-240V/50Hz
- Максимальне навантаження – 1200Вт
- Дальність виявлення - до 6м
- Кут захоплення - 360 °
- Час затримки - від 10 секунд до 7 хвилин
- Висота установки - не вище 2,5м
- Ступінь захисту, IP - IP20
- Розміри – 18х25мм
- Колір корпусу - білий
- Матеріал - пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Способи установки | Настінний, Вертикальний, Горизонтальний, Всередині приміщень, Стельовий |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,11 ₴

