Датчик FLEX
Датчик світла (фотоелемент, сутінкове реле) 10A IP44 FLEX Horoz Electric
Дані датчики призначені для автоматизованого включення та відключення подачі напруги для освітлення (підсвічування вітрин, світлової реклами і іншого) залежно від рівня освітленості, наприклад часу доби
Характеристики датчика світла 360° FLEX Horoz Electric:
- Напруга - 220-240V/50Hz
- Максимальне навантаження – 1200Вт(10А)
- Визначення освітлення - <50LUX
- Ступінь захисту, IP - IP44
- Розміри – 36х62х145мм
- Колір корпусу - білий
- Матеріал - пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Розміри (ДхШхВ) | 145 мм*36 мм*62 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 1200 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Степінь захисту IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,28 ₴



