
Лампа Діодна "RAINBOW" 1W E27 A45 (жовта)
36,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-017-0001-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "RAINBOW" 1W E27 A45 (жовта)
Світлодіодна лампа Horoz Electric RAINBOW 1W призначена для внутрішнього освітлення громадських та виробничих приміщень, інтер'єрного декоративного підсвічування, загального та локального освітлення робочого простору.
Характеристики світлодіодної лампи Horoz Electric RAINBOW 1W:
- Колір - жовтий
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Діаметр - 45мм
- Світловий потік, Лм - 34
- Потужність - 1Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Жовтий |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 34 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
| Кут розсіювання | 270° |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 8 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,94 ₴

