
Електронний таймер тижневий "TIMER-2"
547,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108-002-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний таймер тижневий "TIMER-2"
Електронний тижневий таймер використовується для приладів потужністю до 3,5 кВт (16А).
Легко і швидко налаштовується на потрібний час спрацьовування.
Вбудована акумуляторна батарея захистить від збоїв у разі відключення електроенергії або тривалого часу, коли прилад не використовується.
Мінімальна установка часу – 1 хвилина
Кількість програм - 20
Приклади застосування TIMER-2 Horoz Electric:
- бойлер
- інкубатор
- системи обігріву
- система поливу
- Висвітлення (вивіска, акваріум і т.д.)
Переваги таймера TIMER-2 Horoz Electric:
- низька вартість
- простота налаштування
- надійність
- вбудована акумуляторна батарея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Кількість програм | 20 шт. |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 106 мм*58мм*31мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Додатково | Тип таймера цифровий тижневий, мінімальний інтервал 1 хв., 20 програм |
| Номінальний струм | max16А |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,35 ₴
