Світильник грунтовий "MAGIC" на сонячній батареї
Автономний садово-парковий світильник із вбудованою сонячною батареєю та акумулятором на 100mAh. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію, ступінь вологозахисту – IP44. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення залежно від часу.
Переваги MAGIC:
- економічність.
- автономне відновлюване джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Діоди |
| Розміри | |
| Висота | 32 см |
| Діаметр | 7.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 9 x 0.06W |
| Розміри (ДхШхВ) | 254 мм*138мм*255мм ; 320 мм*76мм |
| Термін експлуатації | 100.000г. |
| Аналог лампи розжарювання | 9 x 0.4800W |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Тип світлодіодів | LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,10 ₴
