Світильник фасадний "SALKIM" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 3.5 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 84 мм * 170 мм * 130 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 20 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4100 К |
| Додатково | Світять в обидві сторони |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995,82 ₴
