
Світильник фасадний "ZAKKUM" настінний
1 188,18 ₴
- В наявності
- Код: 076-005-0003-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний "ZAKKUM" настінний
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок.
Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію.
Ступінь вологозахисту - IP44.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 3 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 70 мм * 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4100 К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188,18 ₴