Лампа Діодна дімеруюча "EXPERT - 10" 10W 6400К A60 E27
Потужна світлодіодна лампа EXPERT - 10 10W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 100Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Технічна особливість – можна використовувати під димер
Характеристики світлодіодної лампи EXPERT - 10:
- Температура світіння - 6400К
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 60мм
- Світловий потік, Лм - 900
- Потужність - 10Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна колірна температура | 640 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 160° |
| Розміри (ДхШхВ) | 112 мм * 60 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Додатково | Можливо використовувати під діммер |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121,04 ₴
