Лампа світлодіодна "GLOBE-16" 16W 6400K E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 200° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 16 |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 138 мм*95мм |
| Світловий потік | 1400 lm лм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173,04 ₴
