Лампа світлодіодна "MIDI" 1.5W G4 12V DC 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Цоколь | G4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 12 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 360° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Cилікон |
| Потужність | 1.5 |
| Робоча напруга | 12 V DC |
| Розміри (ДхШхВ) | 34 мм*12мм |
| Світловий потік | 110 lm лм |
| Термін експлуатації | 20 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,83 ₴
