
Лампа полум'я SMD LED "FIREFLUX" 5W 1500К E27
333,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-048-0005-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа полум'я SMD LED "FIREFLUX" 5W 1500К E27
Лампочка з ефектом вогню працює в 3 режимах (режим роботи перемикається включенням - вимкненням лампочки):
- ефект полум'я
- постійне світіння
- згасання - розпалювання.
Ефект гравітації - при перевертанні лампочки змінюється напрям полум'я.
Характеристики:
- Температура світіння - 1500 (Теплий білий)
- Потужність - 5Вт
- Тип цоколя – E27
- Тип лампи – світлодіодна
- Особливість - ефект полум'я та гравітації
- Розмір - 65х65х135мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 5 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна колірна температура | 1500 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 117 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 300° |
| Розміри (ДхШхВ) | 135 мм*65 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Робоча напруга | 100-250 V |
| Колірна температура, К | 1500К |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,75 ₴