
Світильник вмонтований "BIANCA" 3W мат.хром
162,77 ₴
- В наявності
- Код: 016-036-0003-060
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований "BIANCA" 3W мат.хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 35 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Матовий хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 65° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 3 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 48,5 мм * 28,5 мм |
| Світловий потік | 210 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162,77 ₴