
Світильник врізний "SLIM/Sq-12" 12W 6400K
202,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-005-0012-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "SLIM/Sq-12" 12W 6400K
056-005-0012-020
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу — метал, плафон — пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі SLIM/Sq-12:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий і зручний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Врізний отвір | 155 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202,03 ₴
