
Светильник настенный "RODOS-6" 6W (білий)
1 693,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-004-0006-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник настенный "RODOS-6" 6W (білий)
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі LIKYA-2:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Потужність лампи – 6Вт
- Колір світіння - 4000К
- Світловий потік – 340Лм
- Ступінь захисту - IP20
- Матеріал – метал, пластик
- Колір – хром
- Розмір світильника – 300х80х59мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 340 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 59 мм * 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693,23 ₴


