
Светильник настенный "BELEN-6" 6W (білий)
1 169,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-003-0006-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник настенный "BELEN-6" 6W (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 248 мм * 68 мм * 75 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169,91 ₴