Светильник настенный "BELEN-18" 18W (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 18 |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 580 мм * 68 мм * 75 мм |
| Світловий потік | 1400 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 934,42 ₴
