
Светильник стельовий "LIKYA-2" 2*5W
1 515,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 036-007-0002-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник стельовий "LIKYA-2" 2*5W
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі LIKYA-2:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Потужність лампи – 2х5Вт
- Колір світіння - 4000К
- Світловий потік – 2х150Лм
- Ступінь захисту - IP20
- Матеріал – Пластик
- Колір – хром
- Розмір світильника – 280х120х58мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 300 лм |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | LED модуль |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 120 мм * 58 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 2х40 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Колірна температура, К | 4000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 515,23 ₴