Светильник стельовий "LIKYA-5" 4*5W
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі LIKYA-5:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Потужність лампи – 4х5Вт
- Колір світіння - 4000К
- Світловий потік – 1500Лм
- Ступінь захисту - IP20
- Матеріал – Пластик
- Колір – хром
- Розмір світильника – 600х120х58мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип лампи | LED модуль |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20.0 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690,03 ₴

