Світильник грунтовий LED "ORBIT" на сонячній батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 3 x 0.06W |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм * 340 мм |
| Термін експлуатації | 100.000 г |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Тип світлодіодів | LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123,82 ₴
