
Лампа Діодна "REFLED - 10" 10W 4200К R63 E27
105,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-041-0010-061
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "REFLED - 10" 10W 4200К R63 E27
Потужна світлодіодна лампа REFLED - 10 10W використовується для освітлення приміщень, гаражних просторів, різних складських приміщень, промислових об'єктів і т.д.
Дана лампа видає освітлення в еквіваленті 80Вт в порівнянні з лампами розжарювання.
Характеристики світлодіодної лампи REFLED - 10:
- Температура світіння - 4200К
- Тип цоколя - E27
- Тип лампи - світлодіодна
- Діаметр - 63мм
- Світловий потік, Лм - 720
- Потужність - 10Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Гриб |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 1 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Діаметр | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 115° |
| Розміри (ДхШхВ) | 105 мм*63мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,91 ₴
