Світильник накладний "CAROLINE-32" 32W 6000К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 32 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 400 мм * 40 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 256 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 6000 К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,60 ₴
