
Світильник накладний LED "EAGLE" 110 W
9 600,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 069-002-0110-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний LED "EAGLE" 110 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Потужність | 110 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 340 мм * 340 мм * 65 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 880 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600,43 ₴