
Люстра LED "ORIENT" 16 W 4000K (хром)
2 357,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-016-0016-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "ORIENT" 16 W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 16 |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 750 мм * 120 мм |
| Світловий потік | 1211 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357,61 ₴