
Світильник (врізний/накладний) "LUNA" 3W 4200К
129,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-041-0003-030
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник (врізний/накладний) "LUNA" 3W 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 65 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 3 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм * 14,5 мм |
| Світловий потік | 210 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129,50 ₴