Люстра LED "NEBULA" 40W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 40 |
| Робоча напруга | 180 - 260 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 800 мм * 650 мм * 300 мм |
| Світловий потік | 1200 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 942,52 ₴
