Світильник підвісний "NOBEL" Е27 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max. 60 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри (ДхШхВ) | 1385 мм * 320 мм |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013,27 ₴
