
Світильник настільний "NIDA" E27 (білий)
1 179,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-016-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний "NIDA" E27 (білий)
Лампочка купується окремо
Лампа настільна NIDA від виробника Horoz Electric - додаткове джерело освітлення домашнього робочого місця, офісного, навчальних закладів тощо.
Характеристики:
- Напруга, В – 220
- Максимальна потужність, Вт – 60
- Патрон – Е27
- Тип кріплення – на поверхню
- Тип вимикача – на корпусі
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Управління | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max.60 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179,25 ₴
