
Світильник настільний LED "ASYA" 10 W (білий)
1 566,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-017-0010-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний LED "ASYA" 10 W (білий)
Світлодіодна настільна лампа Horoz Electric ASYA потужністю 10Вт,
Світильник оснащений функцією, яка дозволяє регулювати яскравість настільного освітлення шляхом зміни потужності світлового потоку.
Використовуються два типи кристалів SMD LED – теплого та холодного світіння. Завдяки цьому є можливість вибору необхідної температури світла – тепла (3000К), нейтральна (4500К) або холодна (6000К).
Регулювання положення джерела світла здійснюється у всіх трьох площинах, завдяки чому можна досягти оптимального кута нахилу освітлення.
Основа світильника виконана із металу, з гумовими ніжками.
Характеристики:
- Напруга, В – 220
- Максимальна потужність, Вт – 10
- Світловий потік, Лм - 500
- Тип кріплення – на поверхню
- Тип вимикача – на корпусі (сенсорна система керування, димування)
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 500 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 474 мм * 255 мм * 353 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К- 3000К |
| Додатково | диммерується; має сенсорний вимикач; |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566,40 ₴