
Світильник накладний "EPSILON-15" 15W 6400K (білий)
489,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 027-004-0015-01-1
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "EPSILON-15" 15W 6400K (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 60 мм |
| Світловий потік | 1125 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489,50 ₴