Світильник вологозахищений "YILDIZ-15" 15W IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 127° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 201 мм * 101 мм * 68 мм |
| Світловий потік | 1080 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 65 |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,96 ₴
